Disicide Plus Concentrate Refill 1000ml

11,5714,00 (incl. BTW)

Shopping Cart

Geen producten in de winkelwagen.

Dè grootste van de BENELUX

Voor 16:00 uur besteld is morgen in huis
Gratis verzending vanaf 75.00 (incl.btw)*
Voor 16:00 uur besteld is morgen in huis
Gratis verzending vanaf 75.00 (incl.btw)*
Voor 16:00 uur besteld is morgen in huis

Disicide Plus Concentrate Refill 1000ml

Disicide Plus Concentrate Refill 1000ml

11,5714,00 (incl. BTW)

  • Merk: Disicide
  • Inhoud: 1000ml

Barber of salon? Meld je aan en maak gebruik van zakelijk voordeel

Disicide Plus Concentrate Refill 1000ml: Efficiënt, Veilig en Milieuvriendelijk Desinfectiemiddel

Het Disicide Plus Concentrate Refill 1000ml is een krachtig en milieuvriendelijk desinfectiemiddel op waterbasis, speciaal ontworpen voor gebruik binnenshuis. Met een sterke formule zonder oplosmiddelen biedt dit concentraat een veilige en effectieve oplossing voor het bestrijden van bacteriën, virussen, schimmels en het verwijderen van onaangename geurtjes op diverse oppervlakken.

Belangrijkste Kenmerken:

  1. Milieuvriendelijk: Disicide Plus+ Concentrate is ontwikkeld met oog voor het milieu. Het is biocide, op waterbasis en vrij van oplosmiddelen, waardoor het veilig is voor gebruik in diverse binnenomgevingen.
  2. Veelzijdig Toepasbaar: Dit concentraat is geschikt voor gebruik op alle waterbestendige en poreuze oppervlakken, textiel en leer. Van tafels en stoelen tot lederen meubels, toiletten, douches, en zelfs textiel en werkschoenen.
  3. Effectieve Desinfectie: Disicide Plus+ heeft bewezen effectief te zijn tegen verschillende soorten bacteriën en virussen volgens EU-voorschriften EN 13697, EN 1276, EN 1650, EN 13624, EN 13727, EN 14562, EN 14476, EN 14561.
  4. Gebruiksvriendelijk: Het concentraat is eenvoudig te mengen door 100 ml concentraat met 1000 ml water te combineren. Het kan vervolgens op het oppervlak worden aangebracht en na minimaal 30 seconden luchtdrogen.
  5. Brede Toepassingsmogelijkheden: Geschikt voor diverse toepassingen, waaronder in huis, op kantoor, in de salon, op meubels, in de keuken, op metalen oppervlakken, glas, voertuiginterieurs en meer.

Gebruiksaanwijzing:

  1. Meng 100 ml concentraat met 1000 ml water.
  2. Breng het product aan op het oppervlak gedurende minimaal 30 seconden.
  3. Laat het oppervlak aan de lucht drogen.

Met het Disicide Plus Concentrate Refill 1000ml kies je voor een doeltreffende, veelzijdige en veilige oplossing voor desinfectie. Creëer een schone en hygiënische omgeving in jouw huis, kantoor of professionele salon met dit milieuvriendelijke desinfectiemiddel.

Barbershop of salon

Meld je aan als zakelijke klant en maak gebruik van de vele voordelen. Laat je inspireren door de ervaring van Barberdepot. Onze experts kunnen u van uitgebreide informatie voorzien. We doen ons werk met passie en liefde vandaar dat veel van onze klanten zich aansluiten bij de Barberdepot community.

Dè grootste van de BENELUX

Voor 16:00 uur besteld is morgen in huis
Gratis verzending vanaf 75.00 (incl.btw)*
Voor 16:00 uur besteld is morgen in huis
Gratis verzending vanaf 75.00 (incl.btw)*
Voor 16:00 uur besteld is morgen in huis
Chat openen
💬 Hulp nodig?
Dit Disicide Plus Concentrate Refill 1000ml kan voor jou zijn voor slechts  14,00!
Heb je vragen, stel die dan aan ons.