Zakelijke klant? Meld je hier aan!
Voor 16:00 uur besteld is morgen in huis
Gratis verzending vanaf 75.00 (incl.btw)*
€ 3,50
DE DENMAN D6 BEBOP MASSAGE BORSTEL VOOR ONTWARREN VAN HET HAAR, HET MASSEREN VAN DE HOOFDHUID EN VOOR HET VERDELEN VAN STYLINGS- EN VERZORGINGSPRODUCTEN IN HET HAAR.
De Denman D6 BeBop Gekleurde Massage Borstel voor ontwarren van het haar, het masseren van de hoofdhuid en voor het verdelen van stylings- en verzorgingsproducten in het haar.
De D6 borstels van Denman hebben 3 functies; je kunt hem gebruiken voor het door borstelen van nat haar waardoor je goed kunt ontwarren. Door de plastic borstelharen met afgeronde punt kun je deze borstel goed gebruiken om de hoofdhuid zacht te masseren en je kunt de borstel gebruiken voor het gelijkmatig verdelen van stylings- en verzorgingsproducten. De D6 borstels van Denman zijn zeer klein en licht van gewicht waardoor ze precies in je handpalm passen.
De D6 borstel bestaat voor 100% uit plastic en is daardoor geschikt voor het gebruik bij de wasbak, douche of in bad.