Dé grootste van de Benelux

Voor 16:00 uur besteld is morgen in huis

Gratis verzending vanaf € 75,- (incl. btw)

Voor 16:00 uur besteld is morgen in huis
Gratis verzending vanaf 75.00 (incl.btw)*
Voor 16:00 uur besteld is morgen in huis

Nishman After Shave Cream & Cologne 2IN1

€4,12 excl. btw(€4,99 incl. btw)

  • 2-in-1 formule – Aftershave + verzorgende crème
  • Snelle absorptie – Geen vettig of plakkerig gevoel
  • Kalmeert irritatie – Vermindert roodheid en razor burn
  • Hydraterend effect – Houdt de huid soepel en beschermd
  • Allantoïne toegevoegd – Ondersteunt huidherstel
  • Langdurige geur – Frisse Arctic Blue scent die uren blijft hangen

Beschrijving Nishman After Shave Cream & Cologne 2IN1

De Nishman After Shave Cream & Cologne 2IN1 combineert twee stappen van de scheerafwerking in één product. De formule is bedoeld voor gebruik na het scheren en combineert huidverzorging met een cologne-effect. Daardoor hoef je niet eerst een afzonderlijk aftershaveproduct en daarna een geurproduct aan te brengen.

Na het scheren kan de huid extra verzorging gebruiken. Daarom is een aftershave een vaste stap binnen veel barberbehandelingen. Deze 2-in-1 formule is bovendien praktisch wanneer je de huid wilt verzorgen en tegelijkertijd een aangename geur wilt toevoegen aan de behandeling.

De crèmeachtige textuur maakt het product eenvoudig over de huid te verdelen. Vervolgens kan het product worden ingemasseerd totdat het gelijkmatig is opgenomen. Hierdoor is de toepassing geschikt voor zowel professioneel gebruik in de barbershop als voor de dagelijkse scheerroutine thuis.

Daarnaast bespaart de combinatie ruimte op het barberstation. Je gebruikt namelijk één product voor zowel de aftershaveverzorging als de cologne-afwerking. Ook past de 2-in-1 toepassing goed bij traditionele scheerbehandelingen waarbij de huid direct na het scheren wordt verzorgd.

Waarom kiezen voor Nishman After Shave Cream & Cologne 2IN1?

De Nishman After Shave Cream & Cologne 2IN1 combineert aftershaveverzorging en cologne in één product. Bovendien maakt de 2-in-1 werking de afsluiting van een scheerbehandeling eenvoudiger. Daardoor heb je minder verschillende producten nodig op het barberstation. De crème is daarnaast geschikt voor dagelijks gebruik na het scheren.

Barbershop of salon

Meld je aan als zakelijke klant en maak gebruik van de vele voordelen. Laat je inspireren door de ervaring van Barberdepot. Onze experts kunnen je van uitgebreide informatie voorzien. We doen ons werk met passie en liefde vandaar dat veel van onze klanten zich aansluiten bij de Barberdepot community.

Dé grootste van de Benelux

Voor 16:00 uur besteld is morgen in huis

Gratis verzending vanaf € 75,- (incl. btw)

Voor 16:00 uur besteld is morgen in huis
Gratis verzending vanaf 75.00 (incl.btw)*
Voor 16:00 uur besteld is morgen in huis
Nishman After Shave Cream & Cologne 2IN1
Nishman After Shave Cream & Cologne 2IN1

€4,12 excl. btw(€4,99 incl. btw)

Toevoegen aan winkelwagen