https://www.youtube.com/watch?v=3CQ6uM8kllo
Dè grootste van de BENELUX
Voor 16:00 uur besteld is morgen in huis
Gratis verzending vanaf 75.00 (incl.btw)*

10,33 (excl. BTW) (12,50 incl. BTW)
Dè grootste van de BENELUX
10,33 (excl. BTW) (12,50 incl. BTW)
Stel je vraag via WhatsApp:
Voor 16:00 uur besteld is morgen in huis
Gratis verzending vanaf 75.00 (incl.btw)*
Als lid veel extra voordelen
Meld je aan en maak gebruik van zakelijk voordeel.
De Nishman Shaving Gel 08 is een professionele transparante scheergel die is ontwikkeld voor precisiescheren, contouren en strakke lijnen. Dankzij de heldere gelstructuur behoud je volledig zicht op de huid tijdens het scheren, wat essentieel is voor nauwkeurig werk zoals line-ups en baardcontouren.
De formule verzacht de baardharen en creëert een gladde beschermlaag, waardoor het scheermes soepel over de huid glijdt. Dit vermindert weerstand en helpt irritatie, roodheid en sneetjes te voorkomen.
De 08 Gold One variant staat bekend om zijn karakteristieke, langdurige geur, wat zorgt voor een verzorgde en frisse finish na het scheren
De Shaving Gel 08 combineert zichtbaarheid, bescherming en gebruiksgemak in één product. Door de transparante formule werk je nauwkeuriger dan met traditionele schuimen, terwijl de huid beschermd blijft en het scheermes moeiteloos glijdt. Ideaal voor barbers die snelheid en precisie willen combineren.
Dè grootste van de BENELUX
Barberdepot Kappersgroothandel
Groningenweg 18
2803PV Gouda
Telefoon: +31(0)683530426
E-mail: info@barberdepot.nl
KVK: 68747217
Ma: 09:00 – 20:00
Di tm Vr: 09:00 – 17:00
Za: Gesloten
Zo: 12:00 – 17:00